Çamaşır Yıkama

çamaşır yıkama izmir      çamaşır yıkama şirketleri izmir     çamaşır yıkama firmaları izmir

                                         ÇAMAŞIR YIKAMA FİRMASI İZMİR

 Siltem temizlik firması olarak ; Halı Yıkama, koltuk yıkama, kuru temizleme ile birlikte siz değerli müşterilerimize çamaşır yıkama hizmetleride sunmaktayız. 

 Siltem çamaşır yıkama olarak hizmet verdiğimiz alanlar şunlardır.

1. Otel Temizliği

 Otellerde bulunan nevresim, çarşaf, yastık kılıfları, pike, battaniye, yorgan gibi ürünlerin temizliği itina ile yapılmaktadır. bu hizmetimiz çok kısa sürede en iyi şekilde yapılmakta olup zamanında alım ve teslimatlarımız gerçekleşmektedir. en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. otellerde bulunan duvardan duvara halılar, çekyat, oturma gurupları, stor perde ve zebra perde temizlikleride firmamızca en iyi şekilde ekiplerimizce yerinde ve fabrikamızda yapılmaktadır

2. Restorant ve Catering 

 Restorantlarda bulunan masa örtüleri, peçeteler ve garson üniformaları firmamızca en iyi şekilde temizlenmektedir. restorantların bu ihtiyaçları düzenli olarak kısa bir sürede yapılmaktadır. Siltem çamaşır yıkama firması olarak catering firmalarına özel temizlik hizmetleri sunmaktayız. daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

3, Öğrenci Yurtları Genel Temizliği

 Firmamız öğrenci yurtlarında bulunan nevresim, çarşaf, yastık kılıfları, pike, battaniye, yorgan ve halı gibi ürünlerin temizliği itina ile yapılmaktadır.