Stor ve zebra Perde Yıkama

stor perde temizliği izmir     zebra perde yıkama izmir     stor perde yıkama izmir

            

 

                                                                             STOR VE ZEBRA PERDE YIKAMA FİRMASI

 Ev ve İşyerlerinizde bulunan stor perde ve zebra perdeleriniz firmamızda son sistem makinalar ile özenle yıkanmaktadır. Temizliği son derece zor olan bu perdelerin temizği Siltem stor perde ve zebra perde yıkama

sayesinde artık çokta zor değil . Firmamız bünyesinde bulunan perde yıkama ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize bu hizmeti en güzel şekilde yapmaktadır. İzmir ve bütün ilçelere ücretsiz servis ve hizmet sunan 

Siltem stor ve zebra perde yıkama şirketi ücretsiz hizmet verdiği ilçeler şunlardır  ( balçova, narlıdere, hatay, gaziemir, buca, menderes, urla, seferihisar, çeşme, alacatı, karşıyaka, çiğli, bornova, karabağlar )

 

 Perde yıkama aşamalarımız şu aşamalardan özenle geçmektedir;

 

1. MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME ve RANDEVU

 Temizliği son derece zor ve hassas olan stor perde, zebra perde, katlamalı perde, kalın perdeler ve jaluzi perde temizlikleri firmamız tarafından son sistem makinalarda özenle yıkanmaktadır. Bu aşamada öncelikle perde temizlikleri yaptırmadan önce Siltem merkez ve şubelerindeki arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Yıkatmaya karar verdiyseniz irtibata geçmeniz ve müşteri temsilcilerimizden randevu almanız gerkmektedir.

2. PERDE SÖKÜM İŞLEMİ

 Perde yıkatmaya karar verdikten ve randevu aldıktan sonra perde yıkama ekiplerimiz ev, işyeri ve ofislerinize gelerek perdeleriniz yerinden itina ile sökerek fabrikamıza kırıp dökmeden özenle götürmektedir.

3. PERDE YIKAMA İŞLEMİ

 Fabrikamıza gelen perdeleriniz cinslerine göre ayrılarak tek tek numaralandırlıyor. Daha sonra perdenin üzerindeki mekanizmadan kumaşları tek tek ayrılıyor. Ayrılma işlemi bittikten sonra son sistem ultrasonic makinalarda yıkama yapılmaktadır . Yıkama esnasında perdeleriniz kesinlikle zarar görmemektedir. önemli bir not olarakta perdelerin mekanizmalarıda ayrıca özenle yıkanıp temizlenmektedir.

4. DURLAMA İŞLEMİ

 Yıkama işlemi bittikten sonra perdeler ayrı bir yerde bol suyla durlanmaktadır. durlama işlemi sırasında perdeler özelikle bir süre temiz suda bekletilerek iyice kirli suyun arıtılması için bekletilmektedir.

5. HAVALANDIRMA VE KURUTMA

 Durlama işlemi bittikten sonra perdeler özel yapım mekanizmalara tam açılarak kurutulur. Bu aşamada şunu bir dipnot olarak geçmek isteriz. stor perde ve zebra perdeler hiç bir şekilde sıkma işlemine sokulmaz çünkü kumaşları çok özel olduğu için sıkma sırasında çok kırışır ve kesinlikle ütü olmayan bu kumaşlar çok zarar görür. durlamadan çıkan perdeler kesinlikle kendi haline bırakılarak doğal yollarla kurutulması ilk günkü gibi almasını sağlamaktadır.

6. KALİTE KONTROL VE TAMİRAT

 Kurutma ilemi bittikten sonra perdeler için hazırlamış olduğumuz düz bir sehbada montajı tekrar yapılır . montaj sırasında perde daha önce sizin bildiğiniz bir arıza ve kırıklık varsa bünyemizde bulunan yedek parçalarla değiştirilerek ilk günkü haline tekrar getirilerek ambalajlanır.

7. TESLİMAT VE MONTAJ

 Perdeleriniz yıkama işlemi bittikten ve hazırlandıktan sonra siz değerli müşterilerimiz tek tek aranarak uygun gün ve zamanda perdelerin teslimatı ve montajı için sizden gün alınır. Ekiplermiz perdeleri kendi elleri ile ev, ofis ve işyerlerinize gelerek montajını yapmaktadır.

 SİLTEM PERDE TEMİZLEME HİZMETLERİNİ SEÇTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ....