Kuru Temizleme

kuru temizleme izmir     kuru temizleme firması izmir     kuru temizleme şirketleri izmir

 

                                                  KURU TEMİZLEME İZMİR

 Siltem kuru temizleme şirketi izmir olarak bünyemizde bulunan 2 adet kuru temizleme atölyemizle izmir genelindeki müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Ev veya iş yerlerinizde bulunan takım elbise, çeket, pantolon, gömlek, kazak, tişört, abiye, gece elbisesi, döpiyes, gelinlik, deri mont, kaban vs gibi kıyafetlerinizi dilerseniz iş yerimize getirerek veya bizi arayarak ücretsiz servislerimizden faydalanarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Toplu temizliklerde indirim imkanı sağlayan firmamız en iyi hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. 

 KURU TEMİZLEME NEDİR ?

 Kuru temizleme petrol'den üretilen percholoroetylene ( yanıcı olmayan sentetik solvent ) denilen bir kinyevi madde ile alman yapımı olan böwe makinalarında su değmeden yapılmaktadır.

 KURU TEMİZLERMENİN FAYDALARI 

Kuru temizleme özelikle giysilerin içerisinde bulunan etiketlerde sizinde dikkatinizi çekmişse bir etikette kuru temizleme yapınız ibaresi bulunmaktadır. Bu ibare o kumaşın kesinlikle yıkanmaması gerektiğine ve kuru temizleme yapılması gerektiğini belirtir. Bazı kumaş ve astarlar su ile temas ettiğinde bilmeniz gerekir ki o kumaş ve astar kesinlikle zarar görür. Özelikle çekme ve yıpranmalar meydana gelir.